HB-kontakter

til afdelinger og udvalg

Her kan du se, hvilket HB-medlem, der er tilknyttet din afdeling eller dit udvalg

 

Aabenraa Claus Højsgaard
Aalborg Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen 
Albertslund Helge Bo Jensen
Allerød Aida Ammary
Amager Vest Finn Sørensen
Amager Øst Finn Sørensen
Assens Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Ballerup Jonathan Simmel
Blågård Allan Ahmad
Bornholm Morten Riis
Brøndby Helge Bo Jensen
Brønderslev Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Brønshøj-Husum Frederikke Hellemann
Christianshavn Frederikke Hellemann
Egedal Sinem Demir
Esbjerg Benny Dall
Faaborg-Midtfyn Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Fanø Benny Dall
Favrskov Maja Albrechtsen
Faxe Trine Simmel
Fredensborg-Hørsholm Sinem Demir
Fredericia Benny Dall
Frederiksberg Pelle Dragsted
Frederikshavn-Læsø Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Frederikssund Pelle Dragsted
Furesø Mikael Hertoft
Gentofte Aida Ammary
Gladsaxe Trine Henriksen
Greve-Solrød Finn Sørensen
Gribskov Sinem Demir
Guldborgsund Bruno Jerup
Haderslev Claus Højsgaard
Halsnæs Sinem Demir
Helsingør Sinem Demir
Herlev Allan Ahmad
Herning-Ikast-Brande Lisbeth Torfing
Hillerød Aida Ammary
Hjørring Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Holbæk Louis Jakobsen
Holstebro-Struer-Lemvig Janne Toft-Lind
Horsens-Hedensted Lisbeth Torfing
Hvidovre Trine Henriksen
Høje Taastrup Helge Bo Jensen
Indre By Pernille Skipper
Indre Nørrebro Pernille Skipper
Ishøj Allan Ahmad
Jammerbugt Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Kalundborg Jonas Paludan
Kerteminde Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Kolding Benny Dall
Køge Jonathan Simmel
Langeland Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Lejre Jonas Paludan
Lolland Bruno Jerup
Lyngby Trine Henriksen
Mariagerfjord Janne Toft-Lind
Middelfart Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Morsø Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Norddjurs Janne Toft-Lind
Nordfyn Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Nordvest Jonathan Simmel
Nyborg Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Næstved Bruno Jerup
Nørrebro Park Pernille Skipper
Odder Lisbeth Torfing
Odense Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Odsherred Jonas Paludan
Randers Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Rebild Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Ringkøbing-Skjern Maja Albrechtsen
Ringsted Louis Jakobsen
Roskilde Jonas Paludan
Rudersdal Mikael Hertoft
Rødovre Allan Ahmad
Samsø Lisbeth Torfing
Silkeborg Lisbeth Torfing
Skanderborg Lisbeth Torfing
Skive Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Slagelse Louis Jakobsen
Sorø Finn Sørensen
Stevns Trine Simmel
Svendborg Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Syddjurs Janne Toft-Lind
Sydhavnen Jonathan Simmel
Sønderborg Claus Højsgaard
Tårnby-Dragør Frederikke Hellemann
Thy Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Tønder Claus Højsgaard
Valby Trine Simmel
Vanløse Pelle Dragsted
Varde Benny Dall
Vejen Sinem
Vejle Benny Dall
Vesterbro Aida Ammary
Vesthimmerland Astrid Vang Hansen & Lasse P. N. Olsen
Viborg Janne Toft-Lind
Vordingborg Bruno Jerup
Ydre Nørrebro Allan Ahmad
Ærø Mathilde Vinther & Victoria Velásquez
Østerbro Mikael Hertoft
Århus Syd Maja Albrechtsen
Århus Øst Maja Albrechtsen
Århus Vest Maja Albrechtsen
Århus Nord Maja Albrechtsen

 

Her kan du finde oversigten over HB-kontakter til udvalg og netværk 2021-22.